TC420 LED time controller

- Morgen in huis!
- Gratis verzending
- Nu besteld, morgen in huis!
- Gratis retourneren
- 2 jaar garantie
- Voor 23:45 besteld, morgen in huis!
- Gratis retour binnen 30 dagen
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling LedstripKoning 9.2/10
- Kies zelf een bezorgdatum en tijdstip
- Advies nodig? Neem contact met ons op!
TC420 LED time controller
De TC420 LED time controller is een programmeerbare 5 kanaals lichtcomputer waarmee u uw led strip verlichting volledig naar wens kunt regelen. Hiermee kunt u vele situaties simuleren, zoals: dag- en nachtverlichting, zonsopgang, zonsondergang, schemering, bewolking en maanlicht.De bijgeleverde USB-stick bevat Nederlandse instructies, software en programma’s, speciaal afgestemd op onze Time Controller set ‘Basic’ en 'Advanced'.
Kenmerken TC420 LED time controller
- Programmeerbare led controller
- Geschikt voor alle type led strips
- Inclusief USB met programma's, software en Nederlandse instructies
- 24-uurs tijdprogramma
- 5 kanalen onafhankelijk programmeren
U programmeert de controller zeer eenvoudig via de meegeleverde software op de pc (Windows) waarna hij volledig zelfstandig 1 van de ingestelde 24-uurs programma's zal afspelen. De software is simpel en doeltreffend en met de bijgeleverde USB kabel staan uw programma's direct op de controller. Uniek bij LedstripKoning is dat de controller geleverd wordt inclusief diverse aansluitkabels en verloopstekkers. Werkelijk aan alles is gedacht om de TC420 echt Plug&Play te kunnen leveren.
U heeft maximaal 5 kanalen tot uw beschikking waarop u alle soorten led strips aan kunt sluiten. De 5 kanalen zijn onafhankelijk instelbaar waardoor de mogelijkheden vrijwel onbeperkt zijn. Deze lichtcomputer wordt dan ook gebruikt voor diverse doeleinden waaronder aquarium en terrarium verlichting, maar ook voor reclame, etalages en buitenverlichting. Een veelzijdige en krachtige controller dus.
Inhoud USB stick
- 8 programma's voor de Basic set
- 16 programma's voor de Basic Plus set
- 24 programma's voor de Advanced set
- 33 programma's voor de Advanced Plus set
- Nederlandse handleidingen:
- Introductie Time Controller sets
- Aansluitschema's
- Programma's vanaf de USB stick installeren
- Zelf programma's maken
- Bediening van de TC420
- Software:
- Pled V1.0
- Pled V1.3
Dit product bevat de volgende onderdelen
- LED time controller TC420
- USB stick met programma's, software en handleidingen
- USB kabel voor verbinding met de PC
- Diverse aansluitkabels voor led strips

Dag, heb poosje geleden de tc420 gekocht bij jullie. Ik heb hier ledverlichting op zitten voor in de broedkooien. Ik zag laatst dat als de lampen dimmen savonds dat de ledverlichting heel licht flikkert. Hoe kan ik dit oplossen?
Groet Jan-Dirk
Dit zou een probleem met de voeding kunnen zijn. Om dit uit te sluiten zou u de voeding eventueel uit kunnen meten.
Hallo,
Ik wil de controller gaan gebruiken voor mijn aquarium. Daar zitten 4 led lampen op van 72w van Aqualantis. Dus heb een een mooie voeding van 12.5A gehaald.
Maar nu de vraag kan de controller daar ook tegen?
Groeten, Mark
Dat zou kunnen, de controller heeft een maximale uitgangsvermogen van 20A.
Kan hij de ledstrip uitschakelen?
Dat klopt, de TC420 LED time controller kan de ledstrip uitschakelen.
Als ik 1 uur instel licht/donker en ik vink het kopje loop aan blijft hij dan die cyclus herhalen? Ook als de stroom eraf is geweest
De cyclus zal zich blijven herhalen op de ingestelde tijd, ook wanneer de stroom eraf is geweest.
Is deze set ook zo in te stellen dat de verlichting uit blijft voor een bepaalde tijd?
Met de time controller bepaalt u zelf welke ledstrip wanneer gaat branden. U kunt namelijk ook zelf een programma samen stellen.
Voltage | 12V - 24V |
Maximaal uitgangsvermogen | 20A |
Aantal kanalen | 5 |
USB | Programma's, software en Nederlandse instructies |
Afmetingen TC420 | 151*78*27 mm (L*B*H) |
Garantie | 2 jaar |
Productnummer | AQAC-TC |
- Nu besteld, morgen in huis!
- Gratis retourneren
- 2 jaar garantie
Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur
Zondag van 12.00 tot 17.00 uur